Warning: Undefined variable $dependencies in /home/axium/ftp/axtelprimex3pl/wp-content/themes/axtel/functions.php on line 18

Axtel Prime X3 duo SE

Inspiracją dla powstania zestawu słuchawkowego Axtel Prime X3 duo SE była walka z wykluczeniem zawodowym osób z częściową lub całkowitą utratą wzroku. W świecie biznesu najbardziej liczy się komunikacja, oszczędność czasu i wielozadaniowość.

Słuchawki axtel prime x3 z przodu. Pod spodem stacja do słuchawek
Słuchawki axtel prime x3 z przodu. Pod spodem stacja do słuchawek

Szeroka funkcjonalność i zastosowanie

Intuicyjne przyciski na bazie i słuchawce, a także multifunkcyjny przycisk sterujący MFB pozwalają decydować użytkownikowi o odebraniu lub zakończeniu połączenia oraz przełączać pomiędzy trzema kanałami komunikacyjnymi. Dodatkowo przycisk MFB posiada wbudowany „aktywny wskaźnik rozmowy LED”, zintegrowany z bazą, który informuje otoczenie o aktualnie trwającej rozmowie.
Zestaw słuchawkowy Axtel Prime X3 duo SE ma wbudowany zaawansowany system redukcji szumów oraz krystalicznie czysty dźwięk HD. Wszelkie szumy oraz niepożądane dźwięki zostają wyeliminowane, aby zapewnić optymalne warunki do rozmowy biznesowej. Doskonały dźwięk HD z zaawansowaną redukcją szumów nawet w bardzo głośnym otoczeniu, zapewnia pełną koncentrację i komfort pracy użytkownika. Najnowszy zestaw słuchawkowy Axtel Prime X3 duo SE to połączenie nowoczesnej technologii oraz minimalistycznego designu.Axtel Prime X3 duo SE

Innowacyjna funkcja nasłuchu kanałów

Innowacyjna funkcjonalność, dająca możliwość nasłuchu kanałów komunikacyjnych (komputer / telefon komórkowy / telefon stacjonarny), jednocześnie prowadząc rozmowę na innym jednym z nich. Ta nowatorska funkcja opracowana została w celu ułatwienia pracy przy komputerze osobom niewidomym i niedowidzącym. Jest kompatybilna z systemami wspomagającymi pracę osób niewidomych i niedowidzących, na różnych platformach komunikacyjnych.

Funkcje sygnalizacyjne wspomagające użytkownika w pracy

Odpowiednie komunikaty głosowe informują użytkownika o przychodzącej rozmowie, sygnalizując źródło połączenia: telefon stacjonarny, telefon komórkowy lub PC. Odebranie możliwe jest z poziomu słuchawki oraz z poziomu stacji bazowej lub kompatybilnej aplikacji softphone. Ponadto rozmowa przychodząca sygnalizowana jest komunikatem dźwiękowym oraz miganiem właściwego piktogramu w słuchawce oraz miganiem właściwego piktogramu na bazie na zielono.

Słuchawki axtel prime x3 z boku

Regulacja głośności oraz czułości mikrofonu

Poziom głośności oraz czułość mikrofonu można dostosowywać adekwatnie do potrzeb. Regulacja głośności w słuchawce odbywa się za pomocą przycisków na słuchawce. Skrajne pozycje sygnalizowane są dźwiękiem. Możliwa jest także regulacja czułości mikrofonu możliwa jest za pomocą przycisków umieszczonych na tylnej części bazy. Czułość można ustawić indywidualnie dla każdego kanału osobno (telefon stacjonarny, komputer, telefon komórkowy). Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które umożliwia idealne dopasowanie urządzenia do indywidualnych preferencji.

Specjalny kabel przyłączeniowy

Specjalnie zaprojektowany kabel przyłączeniowy kompatybilny z większością modeli telefonów stacjonarnych dostępnych na rynku. Wytłoczone oznaczenia ułatwiające wybranie właściwego rodzaju kabla poprzez dotyk.

Komunikaty głosowe

Zestaw Axtel Prime X3 duo SE automatycznie informuje użytkownika o stanie naładowania baterii, konieczności podłączenia do ładowania oraz o aktualnym aktywnym kanale i połączeniach przychodzących.

Funkcja lokalizacji słuchawki i bazy

W celu ułatwienia użytkowania urządzenia osobom z częściową lub całkowita utrata wzroku, zestaw słuchawkowy wyposażony jest w niezwykle przydatną funkcję lokalizacji zarówno słuchawki jak i bazy za pomocą komunikatów dźwiękowych.

Stacja do słuchawek axtel prime x3

Cechy

1
2
3
4
5
6
7
słuchawki axtel prime x3 z bazą

1 – Jednoczesne połączenie z trzema urządzeniami telefonem komórkowym, telefonem stacjonarnym oraz komputerem.
2 – Funkcja lokalizacji słuchawki i bazy
3 – Innowacyjna funkcja nasłuchu kanałów
4 – Bezprzewodowy zasięg do 400m
5 – Produkt z technologią Bluetooth® która umożliwia łączność między urządzeniami
6 – Komunikaty świetlne i głosowe
7 – Bateria o wysokiej wydajności do dwunastu godzin aktywnej pracy

Dane techniczne

Środowisko pracy: w obrębie biura
Typ środowiska pracy: duży hałas
Kategoria: bezprzewodowa
Połączenie słuchawki: Desk phone, USB, Bluetooth
Kompatybilność: telefon stacjonarny / softphone / smartphone
Jakość dźwięku: Wideband
System redukcja szumów: wysoki
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Technologia Acoustic Protection: 85 / 87 / 105 decybeli A
Technologia Digital Signal Processing: Tak
Technologia Automatic Gain Control: Tak
Plug&play: Tak
Styl noszenia: Duo
Technologia Wireless: DECT, BLUETOOTH
Długość pracy baterii: 10 godzin